Szczeniaczki

Parę słów
od nas:

Jesteśmy hodowlą dbającą o to by szczenięta były wzorcowe i jak najlepszej jakości tzn. nie kojarzymy bliskich pokrewieństw genetycznych, odrobaczamy całą hodowlę 2 razy w roku nazmiennymi preparatami ( Procox i Drontal),szczepimy raz w roku, suki hodowlane są dopuszczane co najwyżej raz w roku, a niekiedy (przy drobniejszych suczkach) co 2 lata. Dbamy o socjalizację szczeniąt, które do dnia narodzin sa przy nas.

rezerwacia

REZERWACJA

Rezerwacja szczenięcia, polega na wpłacie na konto podane na stronie w dziake KONTAKT zadatku wartości 500zl (po uprzednim poinformowaniu nas o tym) do 3 dni roboczych od zamówienia szczenięcia. Zadatek nie ulega zwrotowi w przypadku rezygnacji. Zastrzegam sobie prawo wyboru właściciela. Ceny szczeniąt są indywidualne dla każdego szczeniaczka zależne od płci (suczki droższe, pieski tańsze), dlugości sierści (krótkowłose droższe,długowłose tańsze),maści ( niebieskie, czekoladowe i liliowe droższe) wagi docelowej szczeniaczka (mniejsze droższe, wieksze tańsze).

Aktualne mioty

para hodowlana

NEL + ALEKS

Data urodzenia - 316.04.2021r
Od naszej pierworodki o wyjątkowo krótkiej kupie - Nel i slicznego, maleńkiego Aleksa przyszedł na świat 1 piesek za pomocą cesarskiego cięcia.

PIESEK

logo chiatena

LEGENDA

Statusy szczeniąt:

legenda

ZAPOWIEDŹ MIOTÓW

W Kwietniu 2021r planujemy dwa mioty szczeniąt w naszej hodowli.

Zajrzyj za kilka dni !!!

Około 21.04.2021r planujemy miot długowłosych szczeniąt po naszej Holi ( waga: 1,6kg) i naszego Chamipiona , maleńkiego ASa ( waga 1,4kg).

Około 22.04.2021r planujemy miot po parze hodowlanej : SOLARIS i DAFI.

W Maju 2021r planujemy cztery mioty szczeniąt  w naszej hodowli.

Zajrzyj za kilka dni !!!

para hodowlana

Około 08.05.2021r planujemy miot długowłosych szczeniąt po naszej Glori ( waga: 1,4kg) i naszego Chamipiona , maleńkiego ASa ( waga 1,4kg).

Około 10.05.2021r planujemy miot  szczeniąt po naszej pierworódce Oazie ( waga: 1,4kg) i  maleńkim Aleksie ( waga 1,4kg).

para hodowlana

Około 15.05.2021r planujemy miot  szczeniąt po naszej  ślicznej Sindi i naszym Dafim. 

Około 21.05.2021r planujemy miot  szczeniąt po naszej  Carmen i malutkim Aleksie ( 1,4kg).