Szczeniaczki

Parę słów
od nas:

Jesteśmy hodowlą dbającą o to by szczenięta były wzorcowe i jak najlepszej jakości tzn. nie kojarzymy bliskich pokrewieństw genetycznych, odrobaczamy całą hodowlę 2 razy w roku nazmiennymi preparatami ( Procox i Drontal),szczepimy raz w roku, suki hodowlane są dopuszczane co najwyżej raz w roku, a niekiedy (przy drobniejszych suczkach) co 2 lata. Dbamy o socjalizację szczeniąt, które do dnia narodzin sa przy nas.

rezerwacia

REZERWACJA

Rezerwacja szczenięcia, polega na wpłacie na konto podane na stronie w dziake KONTAKT zadatku wartości 500zl (po uprzednim poinformowaniu nas o tym) do 3 dni roboczych od zamówienia szczenięcia. Zadatek nie ulega zwrotowi w przypadku rezygnacji. Zastrzegam sobie prawo wyboru właściciela. Ceny szczeniąt są indywidualne dla każdego szczeniaczka zależne od płci (suczki droższe, pieski tańsze), dlugości sierści (krótkowłose droższe,długowłose tańsze),maści ( niebieskie, czekoladowe i liliowe droższe) wagi docelowej szczeniaczka (mniejsze droższe, wieksze tańsze).

Aktualne mioty

para hodowlana

HOLI + AS

Data urodzenia - 16.04.2021r
Od naszej pierworodki o wyjątkowo krótkiej kufie - Nel i slicznego, maleńkiego Aleksa przyszedł na świat 1 piesek za pomocą cesarskiego cięcia.

PAPPY Chiatena

chihuahua tricolor
logo chiatena
para hodowlana

NEL + ALEKS

Data urodzenia - 23.04.2021r
Od naszej malutkiej ( 1,6kg) suczce długowłosej Holi i równie małego ( 1,4kg) slicznego CHAMPIONA MŁODZIEŻY Asa przyszły na świat 1 piesek.

PIESEK

piesek chihuahua

ROKSI Chiatena

chihuahua tricolor
chihuahua tricolor
logo chiatena
para hodowlana

SOLARIS + DAFI

Data urodzenia - 26.04.2021r
Od naszej Solaris i Dafiego przyszły na świat 2 pieski i 1 suczka.

SIZI Chiatena

suczka chihuahua

PIESEK Nr.1

PIESEK Nr.2

szczeniak chihuahua

LEGENDA

Statusy szczeniąt:

legenda

ZAPOWIEDŹ MIOTÓW

W maju 2021r planujemy 3 mioty szczeniąt w naszej hodowli.

Zajrzyj za kilka dni !!!

para hodowlana

Około 08.05.2021r planujemy miot długowłosych szczeniąt po naszej Glori ( waga: 1,4kg) i naszego Chamipiona , maleńkiego ASa ( waga 1,4kg).

para hodowlana

Około 15.05.2021r planujemy miot  szczeniąt po naszej  ślicznej Sindi i naszym Dafim. 

Około 21.05.2021r planujemy miot  szczeniąt po naszej  Carmen i malutkim Aleksie ( 1,4kg).